
Fast Track To Aesthetics
Regular price
£1,200.00 GBP
Regular price
£2,999.00 GBP
Sale price
£1,200.00 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Share

VIEW MORE FACE-TO-FACE COURSES
-
Fast Track To Aesthetics
Regular price From £250.00 GBPRegular priceUnit price / per£2,999.00 GBPSale price From £250.00 GBPSale -
Ultimate Brows Course
Regular price From £100.00 GBPRegular priceUnit price / per -
Russian Lash Extensions Course
Regular price From £100.00 GBPRegular priceUnit price / per -
Classic Lash Course (Beginner Friendly)
Regular price From £50.00 GBPRegular priceUnit price / per -
Fat Dissolving Course
Regular price From £100.00 GBPRegular priceUnit price / per -
Lemon Bottle Fat Dissolving Course
Regular price From £100.00 GBPRegular priceUnit price / per -
Hybrid Lash Extensions Course
Regular price From £50.00 GBPRegular priceUnit price / per -
Airbrush Brows Course (In-person)
Regular price From £50.00 GBPRegular priceUnit price / per -
Lumi Eyes Course
Regular price From £50.00 GBPRegular priceUnit price / per -
Skin Booster Course
Regular price From £100.00 GBPRegular priceUnit price / per
1
/
of
10
VIEW ONLINE COURSES
-
L3 Award in Education And Training
Regular price £199.00 GBPRegular priceUnit price / per£299.00 GBPSale price £199.00 GBPSale -
Aesthetics Complications Course (Online)
Regular price £99.00 GBPRegular priceUnit price / per -
Full Vitamin Bundle Course
Regular price £349.00 GBPRegular priceUnit price / per -
Biotin IM Injection Course
Regular price £150.00 GBPRegular priceUnit price / per -
B12 Injection Course
Regular price £150.00 GBPRegular priceUnit price / per -
Level 3 Salon Management Course (Online)
Regular price £99.00 GBPRegular priceUnit price / per -
Henna Brows Online Course (With Free Mapping Course)
Regular price £149.00 GBPRegular priceUnit price / per -
Brow Mapping Online Course
Regular price £49.00 GBPRegular priceUnit price / per -
Brow Tinting online course
Regular price £49.00 GBPRegular priceUnit price / per -
Brow Waxing online course
Regular price £49.00 GBPRegular priceUnit price / per
1
/
of
10